RC0201DR-07133RL
MFR.Part #
RC0201DR-07133RL
JLCPCB Part #
C2108638
Description
-55℃~+125℃ 133Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS