RC0201BR-078K2L
MFR.Part #
RC0201BR-078K2L
JLCPCB Part #
C7334156
Description
-55℃~+125℃ 50mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS