RC0201BR-071K2L
MFR.Part #
RC0201BR-071K2L
JLCPCB Part #
C20161126
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS