RC0201BR-071K21L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0201BR-071K21L
JLCPCB Part #
C20161125
Package
0201
Description
-55℃~+125℃ 1.21kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS