RC0100JR-07470KL
MFR.Part #
RC0100JR-07470KL
JLCPCB Part #
C850626
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 470kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS