RC0100JR-073R9L
MFR.Part #
RC0100JR-073R9L
JLCPCB Part #
C850620
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 3.9Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS