RC0100JR-073M9L
MFR.Part #
RC0100JR-073M9L
JLCPCB Part #
C6374407
Description
-55℃~+125℃ 3.9MΩ 30mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS