RC0100JR-071R1L
MFR.Part #
RC0100JR-071R1L
JLCPCB Part #
C850573
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 1.1Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±5% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS