RC0100FR-13470KL
MFR.Part #
RC0100FR-13470KL
JLCPCB Part #
C6751338
Description
-55℃~+125℃ 30mW 470kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS