RC0100FR-13300RL
MFR.Part #
RC0100FR-13300RL
JLCPCB Part #
C6637766
Description
-55℃~+125℃ 300Ω 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS