RC0100FR-1324K9L
MFR.Part #
RC0100FR-1324K9L
JLCPCB Part #
C5858515
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 30mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS