RC0100FR-0778K7L
MFR.Part #
RC0100FR-0778K7L
JLCPCB Part #
C850451
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 78.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS