RC0100FR-07787RL
MFR.Part #
RC0100FR-07787RL
JLCPCB Part #
C850450
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 787Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS