RC0100FR-07768RL
MFR.Part #
RC0100FR-07768RL
JLCPCB Part #
C850446
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 768Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS