RC0100FR-07680KL
MFR.Part #
RC0100FR-07680KL
JLCPCB Part #
C850398
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 680kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS