RC0100FR-0761K9L
MFR.Part #
RC0100FR-0761K9L
JLCPCB Part #
C850380
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS