RC0100FR-0760K4P
MFR.Part #
RC0100FR-0760K4P
JLCPCB Part #
C4157642
Description
-55℃~+125℃ 30mW 60.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS