RC0100FR-074K7P
MFR.Part #
RC0100FR-074K7P
JLCPCB Part #
C4008565
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS