RC0100FR-07499RL
MFR.Part #
RC0100FR-07499RL
JLCPCB Part #
C850274
Description
-55℃~+125℃ 15V 30mW 499Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS