RC0100FR-073R3L
MFR.Part #
RC0100FR-073R3L
JLCPCB Part #
C326597
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+125℃ 15V 3.3Ω 31.25mW Thick Film Resistor ±1% 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS