RC0100FR-0739RL
MFR.Part #
RC0100FR-0739RL
JLCPCB Part #
C850186
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 39Ω Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS