RC0100FR-0739KL
MFR.Part #
RC0100FR-0739KL
JLCPCB Part #
C850184
Description
-55℃~+125℃ 15V 31.25mW 39kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS