RC0100FR-072K8L
MFR.Part #
RC0100FR-072K8L
JLCPCB Part #
C850085
Description
-55℃~+125℃ 2.8kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS