RC0100FR-07178KP
MFR.Part #
RC0100FR-07178KP
JLCPCB Part #
C3937587
Description
-55℃~+125℃ 178kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS