RC0100FR-0712KP
MFR.Part #
RC0100FR-0712KP
JLCPCB Part #
C3966707
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 31.25mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS