RC0100BR-0761K9P
MFR.Part #
RC0100BR-0761K9P
JLCPCB Part #
C4353184
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS