PT2512FK-7W0R267L
MFR.Part #
PT2512FK-7W0R267L
JLCPCB Part #
C20160692
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 267mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS