PT2512FK-070R124L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT2512FK-070R124L
JLCPCB Part #
C875829
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 124mΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS