PT2010FK-070R348L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT2010FK-070R348L
JLCPCB Part #
C2145159
Package
2010
Description
348mΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS