PT1206JR-070R75L
MFR.Part #
PT1206JR-070R75L
JLCPCB Part #
C2121445
Description
250mW 750mΩ Thick Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS