PT1206FR-7W0R392L
MFR.Part #
PT1206FR-7W0R392L
JLCPCB Part #
C858788
Description
-55℃~+155℃ 392mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS