PT1206FR-7W0R091L
MFR.Part #
PT1206FR-7W0R091L
JLCPCB Part #
C7329108
Description
-55℃~+155℃ 500mW 91mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS