PT1206FR-7W0R075L
MFR.Part #
PT1206FR-7W0R075L
JLCPCB Part #
C6365235
Description
-55℃~+155℃ 500mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS