PT0805FR-7W0R909L
MFR.Part #
PT0805FR-7W0R909L
JLCPCB Part #
C4347035
Description
-55℃~+155℃ 250mW 909mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS