PT0603FR-7W0R075L
MFR.Part #
PT0603FR-7W0R075L
JLCPCB Part #
C858634
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 0ppm/℃~+300ppm/℃ 200mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS