PT0603FR-070R348L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT0603FR-070R348L
JLCPCB Part #
C4318076
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 348mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS