PT0402FR-7W0R075L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PT0402FR-7W0R075L
JLCPCB Part #
C4250334
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 125mW 75mΩ Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS