PPN500JT-73-3R3
MFR.Part #
PPN500JT-73-3R3
JLCPCB Part #
C1402113
Description
-55℃~+350℃ 3.3Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS