PPN500JT-73-2R2
MFR.Part #
PPN500JT-73-2R2
JLCPCB Part #
C1402142
Description
-55℃~+350℃ 2.2Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS