PPN500JT-73-2K4
MFR.Part #
PPN500JT-73-2K4
JLCPCB Part #
C1402130
Description
-55℃~+350℃ 2.4kΩ 5W Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS