PPN500JT-73-20R
MFR.Part #
PPN500JT-73-20R
JLCPCB Part #
C1402154
Description
-55℃~+350℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS