PPN500JT-73-1R5
MFR.Part #
PPN500JT-73-1R5
JLCPCB Part #
C1402108
Description
-55℃~+350℃ 1.5Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS