PPN500JT-73-1K5
MFR.Part #
PPN500JT-73-1K5
JLCPCB Part #
C1402174
Description
-55℃~+350℃ 1.5kΩ 5W Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS