PPN500JT-73-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PPN500JT-73-100R
JLCPCB Part #
C1402222
Package
Plugin,D8.5xL22mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL22mm Through Hole Resistors ROHS