PPN100JT-52-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PPN100JT-52-100R
JLCPCB Part #
C1399073
Package
Plugin,D3xL9mm
Description
-55℃~+350℃ 100Ω 1W Wirewound Resistor ±10ppm/℃ ±5% 插件,D3xL9mm Through Hole Resistors ROHS