PNS270JT-73-100R
MFR.Part #
PNS270JT-73-100R
JLCPCB Part #
C1399374
Package
Plugin,D6xL12.6mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 100Ω 2.7W Wirewound Resistor ±5% 插件,D6xL12.6mm Through Hole Resistors ROHS