PNS230JT-73-8R2
MFR.Part #
PNS230JT-73-8R2
JLCPCB Part #
C1403771
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 2.3W 8.2Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.5xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS