PNS230JT-73-20R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
PNS230JT-73-20R
JLCPCB Part #
C1400460
Package
Plugin,D4.5xL14.5mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 2.3W 20Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D4.5xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS