PNP7WVJT-91-6K8
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-6K8
JLCPCB Part #
C1412217
Description
-40℃~+200℃ 6.8kΩ 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS