PNP7WVJT-91-2K7
MFR.Part #
PNP7WVJT-91-2K7
JLCPCB Part #
C1408167
Description
-40℃~+200℃ 2.7kΩ 7W Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D7.5xL25mm Through Hole Resistors ROHS